Opolski Salon Maturzystów

Politechnikę Opolską po raz kolejny opanowali maturzyści z Opola i województwa opolskiego, biorący udział w Opolskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Podczas inauguracji gości Salonu powitał prof. Krzysztof Malik, prorektor uczelni, który przedstawił zalety studiowania na Politechnice Opolskiej. Słowa powitania do młodzieży skierował także Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola, zachęcając uczniów do studiowania w Opolu i kontynuowania w nim swojej dalszej kariery zawodowej. Władze oświatowe miasta reprezentowała Joanna Wnuk, dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Opolu.
Po przecięciu wstęgi wykład inauguracyjny wygłosił Piotr Świędrych, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu, który mówił o maturze 2019.
Na opolski Salon przyjeżdża młodzież z całego województwa, która uczestniczy zarówno w spotkaniach z ekspertami OKE we Wrocławiu, jak i w prezentacjach uczelni. Długa kolejka chętnych ustawiła się do stoiska Perspektyw po "Informator dla Maturzystów 2019".
źródło: http://www.salonmaturzystow.pl/2018/opole

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content