„Nowe spojrzenie – nowe możliwości – spojrzenie w przyszłość”!

JEŚLI JESTEŚ PEŁNOLETNIM UCZNIEM STACJONARNEJ SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ Z TERENU POWIATU OLESKIEGO ZAINTERESOWANYM:

- rozwojem swoich umiejętności w poszukiwaniu przyszłej pracy,

- znalezieniem pracy po ukończeniu szkoły,

- możliwością odbycia praktyk lub znalezienia pracy krótkookresowej podczas wakacji w zakładach pracy na terenie powiatu oleskiego.

Weź udział w projekcie: „Nowe spojrzenie – nowe możliwości – spojrzenie w przyszłość”!

UDZIAŁ W PROJEKCIE UMOŻLIWI CI:

- Indywidualną pomoc doradcy zawodowego z Twojej szkoły w określeniu i rozwoju Twoich kompetencji społecznych i zawodowych oraz stworzeniu profilu przyszłego pracownika,

- Zarejestrowanie się na portalu, w którym zalogowani pracodawcy z terenu powiatu oleskiego będą zgłaszać propozycje wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z przyszłymi absolwentami szkół,

- Pomoc w sprecyzowaniu Twoich oczekiwań i zgodnych z preferencjami lokalnego rynku pracy możliwości zatrudnienia po wybranym przez Ciebie kierunku dalszej edukacji na uczelni, szkole policealnej lub dalszego rozwoju Twoich kompetencji zawodowych w systemie pozaedukacyjnym.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROJEKTEM:

- W pierwszej kolejności zgłoś się do doradcy zawodowego w Twojej szkole,

- Następnie, zarejestruj się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Oleśnie jako osoba poszukująca pracy – pełnej informacji oraz pomocy w tym zakresie udzieli Ci doradca zawodowy w Twojej szkole. Jeśli jesteś zainteresowany projektem to skontaktuj się z doradcą zawodowym w Twojej szkole.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content