IV Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce

W dniu 3 lutego 2020 r. odbył się na „Kaliskiej” już IV Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Praszce. Uczestniczyło w nim 25 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych z Rudnik, Dalachowa, Cieciułowa, Jaworzna, Kowali i Praszki (SP nr 2).
I miejsce i Puchar Dyrektora I LO w Praszce p.Krzysztofa Brysia zdobył Aleksy Rumiak, II miejsce zajął Krystian Mateja (obaj reprezentanci PSP Rudniki), a III był Mateusz Krzemiński z SP nr 2 w Praszce. Na IV pozycji uplasował się Patryk Pawelec (PSP Rudniki), na V Igor Woliwoda (PSP Dalachów), a na VI Igor Augustyniak (PSP Rudniki).
Sponsorami nagród byli: Firma „Neapco”, Biuro Podróży „Kormoran”, lokalne firmy budowlane oraz I LO w Praszce.
Zawodnikom GRATULUJEMY, a sponsorom DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!